Spoštovani starši, dragi učenci!

Zdravstvena situacija ne samo v Sloveniji, ampak na svetu, je pripeljala do tega, da moramo učenje oziroma izobraževanje prilagoditi razmeram. Vaše delo bo potekalo malo drugače, delali boste doma vsak zase ob pomoči staršev, bratov in sester. Vzemite delo resno, delo si organizirajte v dopoldanskem času. Naprošam starše, da otrokom pomagate v tej situaciji, tako pri organizaciji časa kot zaposlitvah. Zavedam se, da starši ne morete prevzeti dela učitelje, zato sem v ta namen pozval vse učitelje, da dajejo take naloge in zadolžitev, ki jim gotovo bojo kos sami učenci. Pri najmlajših pa bo vaša pomoč dobrodošla. Učitelji bodo skrbno premislili, katere snovi se lahko predela in utrdi na tak način. Verjamem, da nam bo skupaj uspelo. Je pa to izziv za vse nas.

Spodaj izberi svoj razred in upoštevaj pri delu navodila učiteljev. Ene zadolžitve so vezane na dan, druge na cel teden. Poskušajte se držati dnevnih zadolžitev (urnika), ker le tako boste razporedili delo preko cele odsotnosti. Ne bo pa odveč, če tudi sami najdete kakšno zadolžitev (branje, računanje, poštevanka, utrjevanje za nazaj, seminarske…). Delo za šolo naj vsako dan poteka vsaj 4 ure. Upam, da se kmalu spet vidimo v šolskih klopeh.

GRADIVA IN ZADOLŽITVE ZA TA TEDEN BODO PRIPRAVLJENA IN OBJAVLJENA DO SREDE ZJUTRAJ!!!
Do takrat pa preberite eno knjigo in utrjujete znanja za nazaj!

GRADIVO
(Skupno 1.029 obiskov, današnjih obiskov 1)