E- igralnica

Zakaj E-igralnica?

Dragi starši,

dnevi, ki jih sedaj preživljate niso običajni. Otroci bi morali biti v vrtcu in vi v veliki večini po službah, sedaj pa je vse postavljeno na glavo. Trenutno ste postavljeni pred izziv. Verjamemo, da se trudite, da čas, ki ga imate na voljo, z vašim otrokom preživite koristno.

Verjamemo, da imate tudi kup idej kaj početi z vašimi otroki čez dan. Če vam jih kakšen dan slučajno zmanjka, pa se spomnite na nas in na našo E-IGRALNICO. Vzpostavili smo jo z razlogom. Predvsem zato, ker pogrešamo skupne dneve in dogodivščine z vašimi otroki. In tudi zato, da vam pomagamo.

Ker na drugačen način sedaj ne moremo vzpostaviti kontakta z vašimi otroki, nas boste izredno razveselili s kakšno fotografijo od doma. Pošljete nam jo lahko preko e-pošte na naslov: vanja.mihelic@os-loskipotok.si.

Na spletni strani bomo vsem poslanim fotografijam namenili posebno stran in tako bodo lahko otroci videli in pomahali svojim prijateljem preko fotografije.

V upanju, da se čimprej vidimo, vam želimo vse dobro in ostanite zdravi!

Zgodba o koronavirusu (za mlajše otroke)
Zgodba o hudobnem zmaju Koronarju (za starejše otroke)
KORONAVIRUS - knjiga za otroke