Otroci in strokovne delavke vrtca smo v četrtek, 23. 3. 2023, za starše, bratce, sestrice, stare starše in ostale družinske člane pripravili prireditev z naslovom Skupaj naredimo lepši svet.

Vzgojiteljica Simona, ki se je vživela v vlogo Mojce Pokrajculje, nas je popeljala v čarobni gozd k njenemu piskrčku. Vsaka skupina otrok je v gozdu našla njen dom in se predstavila z dvema točkama. Najstarejši so se predstavili tudi s petjem v angleškem jeziku, nato pa so nam zaplesali še otroci, ki obiskujejo plesni tečaj.

Ob zaključku prireditve smo vsi skupaj z Mojco Pokrajculjo zapeli pesem o prijateljstvu. Iskrice v otroških očeh in njihovi nasmeški nam lahko povedo, kako zelo so uživali v nastopanju za tiste, ki jih imajo najraje.

Zapisala: Teja Oblak