Kontakti zaposlenih

Želite komu kaj sporočiti ali povedati?

Ravnatelj:

01/8372-191

Andrej Starc  andrej.starc@os-loskipotok.si

Vodja vrtca:

01/8372-181

Vanja Mihelič  vanja.mihelic@os-loskipotok.si
Vodja podružnice
Podpreska:
01/8368-127
Alenka Kalič  alenka.kalic@os-loskipotok.si

Govorilne ure v dopoldanskem času

Ime in Priimek Razrednik Poučuje Kontakt
Mojca Kebe 1.a RP mojca.kebe@os-loskipotok.si
Anita Mate-Turk 2.a RP anita.mate-turk@os-loskipotok.si
Almira Levstek 3.a RP almira.levstek@os-loskipotok.si
Renata Peterlin 4.a RP renata.peterlin@os-loskipotok.si
Helena Nosan 5.a RP helena.nosan@os-loskipotok.si
Donald Beguš 6.a MAT, TIT, RAC, ROID donald.begus@os-loskipotok.si
David Kovačič 7.a LUM, OPB david.kovacic@os-loskipotok.si
Darja Lavrič 8.a Svetovalno delo, OPB darja.lavric@os-loskipotok.si
Jani Mihelič 9.a ŠPO, OPB jani.mihelic@os-loskipotok.si
Alenka Kalič 3.b, 4.b RP alenka.kalic@os-loskipotok.si
Barbara Tanko RP, TJA, OPB barbara.frantar@os-loskipotok.si
Marija Montanič PZ, OPB, KNJ marija.montanic@os-loskipotok.si
Marija Potisek NAR, GOS, BIO, KEM marija.potisek@os-loskipotok.si
Mira Krže MAT, FIZ mira.krze@os-loskipotok.si
Marija Košir ZGO, GEO, DKE, OPB marija.kosir@os-loskipotok.si
Bogdana Mohar SLJ, TJN bogdana.mohar@os-loskipotok.si
Marjanca Tratnik Rus TJA marjana.tratnik@os-loskipotok.si
Ime in Priimek Skupina Delovno mesto Kontakt
Urška Levstek Bartol Čebelice Vzgojiteljica urska.levstekbartol@os-loskipotok.si
Andreja Košmerl Čebelice Pomočnica andreja.kosmerl@os-loskipotok.si
Vanja Mihelič Zajčki Vzgojiteljica vanja.mihelic@os-loskipotok.si
Tatjana Turk Zajčki Pomočnica tatjana.turk@os-loskipotok.si
Jožica Lavrič Pikapolonice Vzgojiteljica jozica.lavric@os-loskipotok.si
Stanka Jerič Pikapolonice Pomočnica stanka.jeric@os-loskipotok.si
Andreja Car Metulji Vzgojiteljica andrej.car@os-loskipotok.si
Andreja Bartol Metulji Pomočnica andreja.bartol@os-loskipotok.si
Vesna Mikolič Medvedki Vzgojiteljica vesna.mikolic@os-loskipotok.si
Simona Šega Medvedki Pomočnica simona.sega@os-loskipotok.si
Ime in Priimek Delovno mesto Kontakt
Jana Lavrič Administrativne in računovodske
storitve Jana Lavrič s.p.
racunovodstvo@os-loskipotok.si
Cvetka Debeljak Administrativne in računovodske
storitve Jana Lavrič s.p.Tajnica za vrtec
cvetka.debeljak@os-loskipotok.si
Rado Ruparčič Hišnik
Boris Kolmanič Kuhar
Ana Suljić Pomočnica kuharja
Jožica Turk Pomočnica kuharja

Prihajajoči dogodki