Kontakti zaposlenih

Želite komu kaj sporočiti ali povedati?

Ravnatelj:

01/8372-191

Andrej Starc  andrej.starc@os-loskipotok.si

Pom. ravnatelja za vrtec:

01/8372-181

Vanja Mihelič  vanja.mihelic@os-loskipotok.si

 

povezava: Govorilne ure v dopoldanskem času

Ime in Priimek Razrednik Poučuje Kontakt
Mojca Kebe 1.a RP mojca.kebe@os-loskipotok.si
Anita Mate-Turk 2.a RP anita.mate-turk@os-loskipotok.si
Almira Levstek 3.a RP almira.levstek@os-loskipotok.si
Renata Peterlin 4.a RP renata.peterlin@os-loskipotok.si
Helena Nosan 5.a RP, GOS helena.nosan@os-loskipotok.si
Darja Lavrič 6.a svetovalno delo, OPB darja.lavric@os-loskipotok.si
Tina Klun 7.a KEM, BIO, NAR, FIZ tina.klun@os-loskipotok.si
Jani Mihelič 8.a ŠPO, ISS, NSP jani.mihelic@os-loskipotok.si
David Kovačič 9.a LUM, LS, OG, OPB david.kovacic@os-loskipotok.si
Alenka Kalič dodatni učitelj 1. razreda alenka.kalic@os-loskipotok.si
Barbara Tanko RP, TJA, OPB barbara.tanko@os-loskipotok.si
Donald Beguš MAT, rač donald.begus@os-loskipotok.si
Marija Montanič PZ, OPB, KNJ marija.montanic@os-loskipotok.si
Jože Lovka GUM, JV, OPB joze.lovka@os-loskipotok.si
Marija Košir ZGO, GEO, DKE, OPB marija.kosir@os-loskipotok.si
Bogdana Mohar SLJ, TJN bogdana.mohar@os-loskipotok.si
Marjanca Tratnik Rus TJA marjana.tratnik@os-loskipotok.si
Ime in Priimek Skupina Delovno mesto Kontakt
Monika Marjanovič Čebelice Vzgojiteljica monika.marjanovic@os-loskipotok.si
Meta Bartol Čebelice Pomočnica meta.bartol@os-loskipotok.si
Urška L. Bartol Zajčki Vzgojiteljica urska.levstekbartol@os-loskipotok.si
Tatjana Turk Zajčki Pomočnica tatjana.turk@os-loskipotok.si
Nina Debeljak Medvedki Vzgojiteljica nina.debeljak@os-loskipotok.si
Simona Šega Medvedki Pomočnica simona.sega@os-loskipotok.si
Nives Vesel Pikapolonice Vzgojiteljica nives.vesel@os-loskipotok.si
Stanka Jerič Pikapolonice Pomočnica stanka.jeric@os-loskipotok.si
Vesna Mikolič Metulji Vzgojiteljica vesna.mikolic@os-loskipotok.si
Andreja Bartol Metulji Pomočnica andreja.bartol@os-loskipotok.si
Ime in Priimek Delovno mesto Kontakt
Jana Lavrič Administrativne in računovodske
storitve Jana Lavrič s.p.
racunovodstvo@os-loskipotok.si
Cvetka Debeljak Administrativne in računovodske
storitve Jana Lavrič s.p.Tajnica za vrtec
cvetka.debeljak@os-loskipotok.si
Rado Ruparčič Hišnik
Boris Kolmanič Kuhar
Ana Suljić Pomočnica kuharja
Marija Klepac Pomočnica kuharja
Brigita Drobnič Čistilka
Marija Janeš Čistilka
Simona Lavrič Čistilka
Branka Rojec Čistilka
(Skupno 1,720 obiskov, današnjih obiskov 9)