V četrtek, 18. 1. 2018 so dečki letnika 2003  nastopili na področnem tekmovanju v malem nogometu. Kljub boleznim v moštvu, so fantje prikazali borbeno igro in v prvi tekmi proti Igu zmagali, ter se na ta način uvrstili v finale med najboljše tri ekipe področja. V finalu, kjer je vsaka ekipa igrala z vsako, jim je vidno primanjkovalo moči in žal niso zmogli dlje od tretjega mesta. Tako ostaja grenak priokus, saj bi zdravi skoraj gotovo napredovali v četrtfinale državnega prvenstva. Vseeno pa si fantje za prikazano zaslužijo vse pohvale!

Rezultati šolskega področnega tekmovanja v m. nogometu za učence, letnik 2003 in mlajše

Športna dvorana Ig, 18.1.2018

 • OŠ LOG DRAGOMER:OŠ BRINJE 2:1
 • OŠ LOUIS ADAMIČ:OŠ OB RINŽI 3:0
 • OŠ IG:OŠ DR.ANTONA DEBELJAKA 0:2
 • OŠ LOG DRAGOMER:OŠ LOUIS ADAMIČ 1:1
 • OŠ LOUIS ADAMIČ:OŠ DR.ANTONA DEBELJAKA 3:1
 • OŠ LOG DRAGOMER:OŠ DR.ANTONA DEBELJAKA 4:1

LESTVICA

 1. OŠ LOG DRAGOMER
 2. OŠ LOUIS ADAMIĆ
 3. OŠ DR. ANTON DEBELJAK
 4. OŠ BRINJE
 5. OŠ IG
 6. OŠ OB RINŽI

Na državno tekmovanje sta se uvrstili OŠ LOG DRAGOMER in OŠ LOUIS ADAMIČ.

Dostopnost