V sredo, 21. 11. 2018, so naši učenci letnika 2004 in mlajši nastopili v predtekmovalni skupini A na medobčinskem tekmovanju v malem nogometu. Po dveh borbenih predstavah so uspeli iztržiti remi (Ribnica) in zmago (Sodražica), kar je na koncu zadostovalo celo za 1. mesto ne medobčinskem predtekmovanju in uvrstitev na finalni del medobčinskega tekmovanja v Kočevju.

V petek, 30. 11. 2018, so tako tekmovali na finalnem delu, kjer so prav tako prikazali borbeno igro in z nekaj sreče osvojili 2. mesto in s tem uvrstitev na PODROČNO TEKMOVANJE! V polfinalu so kljub hitro prejetemu zadetku proti OŠ OB RINŽI uspeli v nadaljevanju dvakrat zatresti nasprotnikovo mrežo in se uvrstiti v finale. V borbi za prvo mesto proti sosednji OŠ DR. IVAN PRIJATELJ SODRAŽICA, so na žalost izgubili, vendar se kljub majhnemu številu igralcev srčno borili.

ISKRENE ČESTITKE FANTJE!!!