Za nami je šolsko tekmovanje, kjer so se učenci potegovali za bronasta Vegova priznanja, učenci od 5. do 9. razreda pa so tekmovali tudi za uvrstitev na državno tekmovanje. Uspešni so bili učenci Kaja Lavrič (7.a), Nadja Košmrlj (8.a) in Ajda Lavrič (9.a). Omenjeni učeni bodo zastopali šolo na tekmovanju v Črnomlju. Spremljala jih bo gospa Mira Krže, tekmovanje bo 13. apr ob 9:00.

Sedaj pa poglejmo dobitnike bronastih priznanja:

  1. razred: Nejc Anzeljc, Kaja Zbačnik, Nik Benčina, Dominik Balantič, Iza Knavs
  2. razred: Nika Turk, Gal Muhič, Jan Anzeljc, Neža Bambič
  3. razred: Ažbe Šega, Haidi Kordiš, Jaka Vesel
  4. razred: Ana Lavrič, Tia Mišič, Naja Knavs, Jerca Lavrič
  5. razred: Maša Kordiš
  6. razred: Gaja Starc, Vanesa Balantič
  7. razred: Kaja Lavrič, Ines Lavrič, Rok Samsa
  8. razred: Nadja Košmrlj, Jan Debeljak, Loti Debeljak
  9. razred: Ajda Lavrič, Monika Košmrlj

BRAVO vsem, ki ste se udeležili tekmovanja…

Dostopnost