Zvečer smo se z nahrbtniki in blazinami vrnili v vrtec in se polni pričakovanj najprej malo igrali. Nato smo bili gibalno aktivni na igralih, potem pa smo si odšli urediti udobno sedalo, saj je bil na vrsti kino večer. Po ogledu risanke, smo si privoščili večerjo. Mmm, bile so palačinke. S polnimi trebuščki smo se odpravili na teraso, bilo je temno in mirno. Ob majhni lučki in ob spremljavi na kitaro smo prepevali znane pesmi in se ozirali v nebo k zvezdam. Nato je sledilo urejanje na spanje (preoblačenje, umivanje). Ko smo bili urejeni, smo imeli še ples v pižamah. Prišel je čas za spanje in po pravljici za lahko noč in mirni glasbi za sproščanje smo vsi zaspali in se zbudili polni lepi vtisov in doživetij. 

Bravo vsem korenjakom za pogum in novo izkušnjo. 

Zapisala:

Urška Levstek Bartol